Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Ümraniye Elektrikçi

2021-05-21 07:09   Elektronik   Istanbul   306 Hit

Ümraniye Elektrikçi

İstanbul Acil Elektrikçi ihtiyaçlarınız için Hizmet veren firmamıza nolu 02165058441 telefondan ulaşabilir Bilgi alabir ve servis talebinde buluna bilirsiniz bünyesinde elektrik ve tamir işlerinde en iyi hizmeti vermeyi amaç edinen ümraniye Elektrikçi, ihtiyaçlar doğrultusunda her türlü elektrik hizmetini sağlamaktadır. 7 gün 24 saat İstanbul’un bütün bölgelerinde her zaman faaliyet gösteren firmamız, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak bir çalışma sistemi oluşturmuştur.

Aydınlatma sistemleri okul, hastane, fabrika, alışveriş merkezleri, yol, tünel, köprü, park, ofis ve iş yerleri gibi pek çok alanda karşımıza çıkmaktadır. Bu aydınlatma sistemleri kurulumunda kaliteli ve uzun ömürlü malzeme kullanmanın yanında elektrik kaçaklarına sebebiyet verilmemesine dikkat edilmelidir.

Aydınlatma tesisat kurulumu ve tamir işleri için her daim kaliteli şirketler bulmak oldukça zor. Güvenilir, sağlam ve temiz iş sunan firma arayışına giren kişiler için son derece iyi iş çıkaran en hızlı ve en kaliteli aydınlatma sistemleri kurulumunda tek adres olan Usta Elektrikçi bu konuda size yardımcı olacaktır.

Aydınlatma Sistemleri Nedir?

İç ve dış mekanlar başta olmak üzere her alanda estetik zevk ve canlılık uyandırmak için aydınlatma sistemleri kullanılır. Teknolojinin ışığında pek çok aydınlatma sistemi geliştirilmiş ve göz sağlığına uygun düzeyde aydınlıklar sunmayı hedeflenmiştir. Işık açısının doğru ve kaliteli bir şekilde yansıması için uzman kişiler çalışmalar yapmaktadır.

Usta Elektrikçi teknik servisi olarak da enerji tasarrufu başta olmak üzere kullanıcı konforunu düşünen muhteşem bir sistem hizmeti sunmaktayız. Deneyimli, güler yüzlü, anlayışlı ve temiz iş çıkaran ekibimiz iç ve dış mekanlardaki bütün hizmetleri en başarılı şekilde sizlere sunmaktadır. Peki bu iç ve dış mekanlardaki özel aydınlatma sistemleri neler, bir de onları inceleyelim.

Ümraniye’de Elektrik Problemlerine karşı Çözüm Odaklı Hizmet

 • Elektrik Sigortası Değişimi Kaçak akım rolesi kontrolü
 • Yerden ısıtmalı sistemler için Petek temizliği
 • Elektrikli ev aletleri tamiri
 • Telefon tesisatı İnternet hattı Tamiri ADSL İnternet Arıza
 • Zil tesisatı Tamiri Görüntülü diafon arızası Tamiri
 • Ümraniye Amfi Tamiri
 • Aydınlatma tesisatı kurulumu
 • Güvenlik kamera sistemi kurulumuı
 • Alarm Sistemi kurulumu satışı
 • Ümraniye Duvara Tv montajı
 • Elektrik Pano Kurulumu Ve tamiri
 • Kofra Sigorta Arızaları
 • Elektrik Kaçakları Sigorta kaçak akım rolesi Arızaları
 • Avize montajı
 • Ümraniye Korniş Montajı 
 • Su tesisat Arızaları Tıkalı Banyo Lavabo vs Arızalarına çözümler
 • Jeneratör Genel Bakımı ve Peryodik bakım

Aydınlatma Sistemleri Hangi Ürünleri Kapsar?

Ümraniye ElektrikçiGünümüzde aydınlatma sistemleri oldukça gelişmiş bir hal almıştır. Önceleri otel ve büyük firmalarda çeşitli aydınlatma sistemlerini görürken şimdilerde bu çeşitler evlerimize kadar girmeye başladı. Sadece ampul kullanımı dışında pek çok aydınlatma seçeneği karşımıza çıkmaktadır.

Asma tavan, aplik, LED ışık, döküm ve voltaj gibi pek çok çeşitte aydınlatma ile karşılaşmaktayız. Bu sistemleri kurarken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Başta elektrik hatları olmak üzere sistemin kurulduğu mekan, verilecek elektrik seviyesi ve dış etkenler göz önünde bulundurulur.

Aydınlatma Sistemlerini Kurarken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

İşletme, ofis, fabrika ve evlerinizde kullanacağınız aydınlatma sistemlerinin kurumunda dikkat etmeniz gerek çeşitli unsurlar bulunmaktadır. Aydınlatma tesisatları kurulumu için kullanılan malzemelerin A sınıfı olması, elektrik kaçaklarına dikkat edilmesi, maliyetinin uygun olması ve ürünlerin sağlıklı maddelerden oluşması gerekmektedir.

Ümraniye Elektrikçi teknik servis ekibi olarak son model teknolojiyle birlikte gelişen aydınlatma ürünleri kullanmaktayız. %80’e varan tasarruf garantisi sunan bu ürünlerin uzun ömürlü ve kaliteli olmasına da ayrı bir özen göstermekteyiz. Ayrıca doğaya en az hasar veren ürün kullanımı yani çevre dostu ürünleri tercih etmekteyiz. Sizin için ürün çeşitlerimizi listeledik ve açıkladık. Şimdi bu ürünleri inceleyelim.

 

Ek Detaylar

Web Sitesi https://www.elektrikciumraniye.com
Çalışan Sayısı 3
Telefon 02165058441
Adres Yavuztürk, Karadeniz Cd. 5/A D:1, 34690 Ümraniye/İstanbul, Türkiye