Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.
google.com, pub-9691081485053066, DIRECT, crossorigin="anonymous">
crossorigin="anonymous">
crossorigin="anonymous">

Surkon International Ltd

2022-02-12 05:05   Web Sitesi   Ankara   241 Hit

Tork anahtarları, torklama ekipmanları, tork test ve kalibrasyon cihazları, yüksek basınç teknolojileri, yüksek teknoloji içeren endüstriyel ürünler Surkon’un üzerine yoğunlaştığı konulardır. Surkon faaliyet gösterdiği bu alanlarda dünyanın lider imalatçıları ile birlikte çalışır ve onların teknolojilerini Türkiye deki hafif ve ağır sanayinin hizmetine sunar.

 

Tork Ekipmanları

Surkon, kapasitesinin büyük bir bölümünü tork ekipmanları üzerinde yoğunlaştırır. Tork grubu, tork tornavidaları, elektrikli veya havalı tork tornavidaları, torkmetreler, mekanik ve havalı tork artırıcılar, elektrikli, havalı, hidrolik tork anahtarları, saplama gerdirmeler, tork test ve kalibrasyon cihazlarından oluşur. Tork ekipmanları ürün proğramında 0,01 Nm den 300.000 Nm kapasitesine kadar tork cihazları bulunur. Hafif ve ağır sanayinin ihtiyacı olan en yüksek kalite tork cihazları teknik danışmanlık hizmetleriyle birlikte sunulur.

 

Yüksek Basınç Teknolojileri

Yüksek basınç teknolojileri ürün grubu,  700 bardan 3.000 bara kadar olan çalışma basınç aralığındaki, hidrolik pompalar, hidrolik üniteler, ağır tonaj krikolar, su test pompaları, hidrolik el aletleri ve bunlara ait aksesuarları kapsar. Yüksek basınç teknolojileri alanında köprü, bina gemi gibi ağır tonajlı nesnelerin senkron kaldırma hizmetleri de yer alır. Bu kapsamda 200 tona kadar itme ve gerdirme testleri yapılmaktadır.

 

Endüstriyel Ürünler

Endüstriyel ürün grubunda, hidrolik güç ile çalışan el aletleri, flanş montaj ve bakım ekipmanları, aluminyum köprü vinçler, otomobil servislerinde kullanılan motor tezgahları yer alır. Surkon, flanş yönetim sistemleri konusunda dünya lideri Equalizer International şirketinin Türkiye’deki temsilcisidir. Doğalgaz ve petrol boru hatlarının montaj ve bakım hizmetlerinin vazgeçilmez cihazları, flanş ayırma, flanş hizalama ve flanş birleştirme grupları altında birbirinden farklı yenilikçi ürünleri içerir.

 

Yedek Parça ve Servis Hizmetleri

Surkon, Ankara’da servis altyapısına da sahiptir. Satışı yapılan bütün ürünlere Türkiye’de servis ve yedek parça hizmeti Surkon tarafından sunulur. Tork kalibrasyonu ve ölçüm doğrulama hizmetleri servis faaliyetleri arasında yer alır. Bu hizmet kapsamında  0,01 Nm den  50.000 Nm ye kadar tork kalibrasyon ve ölçüm doğrulama teknik altyapısı mevcuttur. Surkon satış proğramında yer alan bütün ürünlere servis ve yedek parça desteği sağlanır. Farklı markaların cihazlarına da teknik servis hizmeti verilir. Kalibrasyon ve ölçüm doğrulama servisi sağlanır.

Surkon hem satış aşamasında hem de satış sonrası hizmetlerinde yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem verir. Kalıcı ilişkileri önemser ve müşterilerinin çözüm ortağı olmayı hedefler.

 

Türkiye’de temsilcisisi olduğumuz markalar:

  • Tork Grubu: Norbar, Spx Flow, Hazet, Wera, BMS, Torc-Tech, Juwel, Boltight, Carl Walter GmbH, Tulex
  • Hidrolik Grubu: Larzep, Spx Flow-Powerteam, Werner Weitner GmbH, Wren Hydraulic, Rehobot
  • Endüstriyel Ürünler:  Equalizer International, Schilling Geraetebau GmbH, Forza, Uraca GmbH, Oertze, Binda Srl, Semad Srl.

Ek Detaylar

Web Sitesi https://www.surkon.com.tr
Çalışan Sayısı 30
Telefon 03123861464
Adres 1390 SOKAK NO:12 İvedik OSB Ozpetek Sanayi sit

 
crossorigin="anonymous">
crossorigin="anonymous">
crossorigin="anonymous">
crossorigin="anonymous"> crossorigin="anonymous">