Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Sahil Ticaret

2022-02-26 07:31   Alışveriş   Balıkesir   230 Hit

Sahil Ticaret olarak, 2018 yılından beri cam şişe, cam kavanoz, kavanoz kapağı, ecza şişeleri ve birçok cam şişe çeşitleriyle toptan fiyatına perakende satış faaliyetini sürdürmekteyiz. Kaliteye ve mükemmel müşteri ilişkilerine gösterdiğimiz özen ile kurduğumuz prestijli, yenilikçi ve sağlan işbirliklerimiz sayesinde Türkiye'nin her noktasından siparişler alarak onlarca cam şişe, ecza şişesi, kavanoz ve kapak çeşitlerimizi hızlı ve güvenli olarak adrese teslim ediyoruz.

Her bir müşterimizin istek ve beklentilerini dinleyerek ve anlayarak, tamamen müşteri odaklı bir yaklaşım ile müşterimizle güven ve kalite üzerine ilişkiler kurarak, müşteri memnuniyetini daima en üst dzeyde tutmak ve müşterilerimiz beklentilerini yıllar boyunca sorunsuz olarak karşılayabilmek en önemli misyonumuzdur.

Cam şişe ve cam kavanozlar kullanım amacına ve ihtiyaca göre çok çeşitli ebatlarda ve hacimlerde üretilen ürünlerdir. Yaygın olarak içecek ve yiyecek olmak üzere çeşitli sıvı ve katı maddelerin yanı sıra kimyasalların ve ilaçların muhafaza edilmesi amacıyla kullanılan cam şişeler ve cam kavanozlar, 10 cc ile 15 litre aralığında genel ve özel kullanım amacıyla üretilmektedir.

Ek Detaylar

Web Sitesi https://www.sahilticaret.com
Çalışan Sayısı 15
Telefon 05537323284
Adres Altınoluk Mah. Tekçam Cad. No: 37 İzmir Çanakkale Otobanı Üzeri 10300 Edremit/Balıkesir