Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Haydi Çek & İzmir Araç Çekici Hizmeti

2023-01-27 14:54   Otomotiv   İzmir   47 Hit

İzmir'in en hızlı oto ve çekici kurtarıcısı olmaktan gurur duyuyoruz, HaydiCek İzmir'de 7/24 acil yardımınıza geliyor. Yolda kalırsanız hemen bizi arayın deneyimli İzmir oto kurtarma ekibimiz size yardımcı olsun! Tecrübeli ekibimiz ve güvenli araçlarımız sayesinde yolda kalırsanız İzmir Çekici ekibimiz hızlı bir şekilde geliyor ve aracınızı çekiyoruz. Bize 7/24 ulaşabilirsiniz, sizi yarı yolda bırakmayacağız. Haydicek İzmir Oto Depolama ile hemen iletişime geçin! Haydiçek İzmir Çekici Firması on beş yıldır siz değerli İzmirlilere hizmet vermektedir. Başladığımız yolda özveriyle çalışmaya devam ediyoruz. Araç kurtarma uzmanlarından oluşan ekibimizle birlikte İzmir'de birçok başarılı projeye girdik ve girmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin güvenliğini ve ulaşımını sağlama misyonumuz ciddiye alınmaktadır.

Yolda kaza yapan ya da çeşitli sebeplerle yoluna devam edemeyen araçlar için verdiğimiz araç kurtarma hizmetimiz sayesinde, yol kabusu haline gelmeden aracınızı dilediğiniz yere teslim ediyoruz. Bazen yolda araç kullanmamıza neden olabilecek kötü koşullar nedeniyle arabamız yola devam edemeyebilir. Bu gibi durumlarda yapılması gerekenler kısaca şu şekildedir;

Aracın arıza durumuna göre yol üzerindeki trafiği engellemeyecek şekilde aracınızı yolun kenarına çekmeli ancak bu esnada hareket halindeki araçlara koruyucu bariyer oluşturmadığınızdan emin olmalısınız. yükleme Araçlarda önemli uyarılar.

İzmir oto kurtarma hizmetimizden yararlanmak için kayıtlı telefon numaramızdan bize ulaşmanız yeterlidir. Durumunuzu net bir şekilde ortaya koyarsanız ekibimiz sizi bekletmeden alıp gerekli işlemleri yapacaktır.

Firmamızdan yardım istediğinizde kısa ve anlaşılır bir şekilde sorunun kaynağını ve yerini açıklamanız yeterli olacaktır. Deneyimli ekibimiz en kısa sürede olay yerine ulaşacak ve size güvenli ve kaliteli bir kurtarma hizmeti sunacaktır.

 

En yakın ekip İzmir'de araç kurtarma hizmetlerimizi sunmaktadır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde çözülmektedir. Sitede yayınlanan ekibimiz deneyimli ekip üyelerinden oluşmakta, böylece aracınız ve güvenliğiniz tam olarak sigortalanmakta ve işlem sonlandırılmaktadır. Aracınız herhangi bir hasar görmeden kurtarma aracına yerleştirilir ve araç talep ettiğiniz yere taşınır.

İzmir oto kurtarma hizmetimizi kullandığınızda bize telefonla vereceğiniz bilgilerin doğruluğu alacağınız hizmetin kalitesini artıracak unsurlardan biridir. Sizlerden alınan bilgilere göre aracınıza en uygun acil durum aracı yönlendirilecektir. Bu sayede aracınız daha fazla zarar görmeden gitmek istediğiniz bölgeye nakledilebilir.

İzmir araç kurtarma fiyatları bazı değişkenlere bağlı olarak değişiklik gösterse de müşteri iletişim hattımızı aradığınızda size sorulan bu sorunun cevabına göre belli bir fiyat göstererek işlem başlatılmaktadır. İzmir şoförlü servis hizmetlerimiz, kullanılacak aracın cinsine, aracınızı bırakacağınız mesafeye ve aracınızın arızalandığı yere göre değişen özel lokasyona göre değişiklik göstermektedir. Şirketimiz, sürüş maliyetini belirlerken net bir yaklaşım sergiliyor, sürpriz ücretlerle karşılaşmamanız için finansal bilgileri önceden veriyoruz. Aracınız çalışmıyorken bizi aradığınızda İzmir araç kullanım ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir çekici firmamız sizlerin güvenliği için güvenilir hizmet ve çözümlerine devam etmektedir. Bu durumda sizlerden gelen geri bildirimler sayesinde işini ve iş kalitesini her zaman geliştirmeyi hedefleyen firmamızın çalışmalarından faydalanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Haydicek Oto Çekici on beş yıldır siz İzmirlilere hizmet vermektedir. Başladığımız yolda özveriyle çalışmaya devam ediyoruz. Profesyonel kadromuz ile birçok başarılı projeye imza attık ve girmeye de devam ediyoruz. Toplu taşımada güvenliği hedefliyoruz.

Vizyonumuz 

Deneyimli ekibimizle müşterilerimizin hayatlarına dokunmak; İyi ve hızlı hizmet ile İzmir ve çevresindeki güzel firmamızla konuşun. Her yıl olduğu gibi iş hacmimizi büyüterek potansiyel müşterilere ulaşmak.

Misyonumuz

15 yıllık arıza ve yol yardım hizmetlerinde birçok kişiye dokunduk. Bu başarının temel sebebi dürüstlük, iş kalitesi, güler yüz ve güvendir. Bundan sonra da bu yönde çalışmaya devam edeceğimizi vurguluyoruz.

Ek Detaylar

Web Sitesi https://haydicek.com/
Çalışan Sayısı 20
Telefon +90 546 499 38 38
Adres Alsancak, 1484. Sk. no:32/5, 35020 Konak/İzmir

Etiket:

çekici