Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.
google.com, pub-9691081485053066, DIRECT, crossorigin="anonymous">
crossorigin="anonymous">
crossorigin="anonymous">

HAİRPOL SAÇ EKİMİ KLİNİĞİ ,SAÇ TEDAVİLERİ MERKEZİ

2021-06-17 14:41   İşyeri   Istanbul   296 Hit

Saç ekimi merkezi olarak kurulan Hairpol, tıp doktorları ve deneyimli saç ekimi uzmanları ile hem saçınıza hem de sağlığınıza gereken özeni göstermektedir.

 

İki uzman doktor, Murat Konakçı ve Yaprak Konakçı tarafından kurulan Hairpol saç ekim merkezi, uzman tıp doktorları, deneyimli saç ekimi uzmanları, uluslararası hasta ilişkileri temsilcileri, hemşireleri, sağlık profesyonelleri, sağlık turizmi organizasyon yetkilileri, kurumsal iletişim ve pazarlama personeli ile dünyanın dört bir yanından gelen hastalara uluslararası saç ekimi hizmetleri sunmaktadır.

 

Tüm saç ekimi işlemleri uzman anestezi doktoru gözetiminde, yüksek teknolojili ekipmanlar ile modern altyapıya sahip operasyon odalarında gerçekleştirilmektedir.

 

Hairpol saç ekimi uzmanları saç ekimi alanında 16 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Bu tecrübeli ekip, FUE ve DHI yöntemlerindeki başarılı sonuçlar ve profesyonel yaklaşım sayesinde Hairpol kısa sürede Türkiye’de çok tercih edilen bir kliniklerden biri haline gelmiştir.

 

Hairpol, her şey dahil hizmetleri saç ekimi hastaları için konforlu bir süreç sağlar. En yüksek hasta memnuniyeti için Hairpol’ün sunduğu avantajlar; deneyimli tıp doktorları ve saç ekimi uzmanları, yenilikçi ekipmanlar, hastaları saç ekiminde rahatlatan yöntemler, verimli tıbbi tedaviler, nitelikli saç bakım ürünleri, güler yüzlü hasta temsilcileri, steril ortam ve cihazlar.

Ek Detaylar

Web Sitesi https://hairpol.com/tr/
Çalışan Sayısı 2
Telefon 05414022210
Adres Barbaros Mah Begonya Sok No:3J Nida Kule Atatşehir /İstanbul Adalar / İstanbul

 
crossorigin="anonymous">
crossorigin="anonymous">
crossorigin="anonymous">
crossorigin="anonymous"> crossorigin="anonymous">