• firmalaribul@gmail.com
  • 0534 491 4452

ABC İlkyardım Eğitim Merkezleri (İstanbul)

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
7 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kocasinan Cad. Kaman İş Merkezi No:1 K:5 Şirinevler/İSTANBUL
  • TELEFON: (0212) 441-9711
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

2004 yılında Tıp Doktorları tarafından kurulan abc İLKYARDIM EĞİTİM MERKEZLERİ; Türkiye´nın Sağlık Bakanlığı onaylı İLK özel İlkyardım Eğitim Merkezidir. Eğitim vermeye başladığı ilk günden itibaren “önce insan” prensibi ile hareket etmektedir. 

abc İLKYARDIM EĞİTİM MERKEZLERİ; kuruluşundan bugüne kadar Ankara, Bilecik, Bursa, İstanbul, İzmir, İzmit, Kırıkkale, Konya ve Mersin olmak üzere 9 ilde faaliyet göstermekte ve ilkyardım Eğitimlerinin Türkiye ?nin her yerinde uluslar arası eğitim standartları ve kalitesinde verilmesini amaçlamaktadır. Türkiye genelinde; yerli yabancı birçok Özel Sektör firmalarına, Kamu kurum ve kuruluşlarına, eğitim vermiş olup, eğitimlere devam etmektedir. Referanslarımızdan da görüleceği gibi her geçen gün ulaştığımız ve eğitim verdiğimiz firma sayısı artmaktadır. 

İlkyardım ve diğer eğitim konularındaki gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip bunları eğitimlerimize aktarmaktayız. Eğitim verdiğimiz firmalara belli aralıklarla ÜCRETSİZ EĞİTİM SEMİNERLERİ düzenlemekteyiz. 

Çalışmakta olduğumuz firmalarımıza; İlkyardım Eğitimlerinin yanı sıra İş Sağlığı ve İş Güvenliği kunusunda da Danışmanlık Hizmetleri ile destek vermekteyiz. Firmalarımıza vermiş olduğumuz danışmanlık hizmeti bünyemizde bulunan uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Türkiyenin Ücretsiz Firma ve İşyeri Rehberi